header-front

the diamonds_685_458_90 loopgroep kids 3_685_513_90

Gymgroepen Vrijdag - Lestijden 2016-2017

We zijn blij dat we de lestijden voor de gymgroepen op vrijdag bekend kunnen maken.

Van 15.00u - 16.00u zullen de 'Jongens en meisjes 6-7 jaar - Groep 2' gaan gymmen gevolgd door de 'Jongens 7+' groep van 16.00u - 17.00u.

Zie het lestijdenoverzicht voor het volledige overzicht van de lestijden voor 2017-2018.

 

Het Bestuur

 

Lestijden 2016 - 2017 - UPDATE 27-8-2016

Wij zijn blij dat we de lesroosters voor het nieuwe seizoen bekend kunnen maken.

UPDATE:
De lestijden voor de gymgroepen op vrijdag zijn nu definitief:
Van 15.00u - 16.00u zullen de 'Jongens en meisjes 6-7 jaar - Groep 2' gaan gymmen gevolgd door de 'Jongens 7+' groep van 16.00u - 17.00u.

Voor eventuele vragen over de lestijden en groepsindeling bij de gymgroepen kun u in de eerste lesweek contact opnemen met de gymleiding, Dennis Gommer.

Op maandag 29 augustus starten de lessen weer. Tot dan!!

 

LESROOSTER GYM - SPRING - EN TURNGROEPEN 2015-2016
Locaties: Gymzaal Jachthoorn en Sporthal Veenoord

Lesrooster 2016-2017 gym-turn-spring -2

 

 

LESROOSTER DANSGROEPEN 2015-2016
Locatie: Gymzaal Jachthoorn

Lesrooster 2016-2017 dans

 

 

Kaartverkoop Uitvoering 2 juli 2016

Aan alle leden/ouders/verzorgers,

Tijdens de uitvoering zijn er ivm de beperkte capaciteit van de sporthal een beperkt aantal kaarten beschikbaar.
Daarom zijn er per adres van deelnemende leden 2 'gereserveerde' kaarten beschikbaar voor de avondvoorstelling. Naast deze kaarten zullen er nog +/- 100 kaarten in de vrije verkoop verkocht worden voor de avondvoorstelling (max 2 per adres).

Om deze reden is besloten om de generale repetitie ook open te stellen voor publiek/belangstellenden.

Kaarten Avondshow:
Entree: €4,00 per kaart, kinderen t/m 5 jaar gratis
2 'gereserveerde' kaarten per adres
+/- 100 kaarten voor vrije verkoop, max 2 per adres
Zaterdag vanaf 10.30u in de kantine van SV Twedo

Kaarten Generale repetitie:
Entree: €2,00 per kaart, kinderen t/m 5 jaar gratis
Kassa bij de publieksingang van de sporthal

 

Programma Uitvoering:
Avondshow:
17.45u – 21.30u, zaal open 17.00u

Generale repetitie:
Blok 1 alle gymnastiekgroepen o.l.v. Dennis:
12.00 uur tot 13.30 uur
Blok 2 alle turngroepen o.l.v. Myrthe:
13.30 uur tot 14.30 uur
Blok 3 alle streetdancegroepen o.l.v. Martin, Myrthe, Melissa en Sanne:
14.30 uur tot 15.15 uur
Blok 4 alle springgroepen o.l.v. Hendrik en Rick:
15.15 uur tot 15.45 uur

 

Het Bestuur